Life Style

Shenjat e Horoskopit që nuk i kushtojnë vëmendje partneritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:40 - 05/08/22 |
Opi Nion

Luani

Është një nga shenjat më bujare që dëshiron të ndihet si “mbret”. Megjithatë, ai nuk kujdeset njësoj për marrëdhënien e tij pasi shpesh nuk i kushton vëmendjen që ajo meriton. Pikërisht sepse një Luan tipik do të shpenzojë gjithë kohën e tij sesi të vjedhë shfaqjen dhe të bëhet në qendër të vëmendjes. Shumë herë, në fakt, ai injoron dhe e merr si të mirëqenë partneren.

Ujori

Prioriteti i një Ujori është ai profesional, kështu që ai shpenzon shumë kohë për jetën e tij personale. Kjo do të thotë se ai e neglizhon marrëdhënien e tij dhe e kalon pjesën më të madhe të kohës larg shtëpisë. Në fakt, koha që ai kalon me partneren e tij është vetëm në mbrëmje pasi pjesën tjetër të ditës është i zënë me punë të tjera.

Bricjapi

Bricjapi është një nga shenjat më sociale që e duan lirinë e tyre. Ai gjithmonë dëshiron hapësirën e tij dhe preferon të dalë për kafe me miqtë ose të luajë lojërat e tij të preferuara sesa të kalojë kohë me marrëdhënien e tij. Kjo rezulton që personi i zemrës së tij të kërkojë vazhdimisht vëmendjen e tij, por pothuajse kurrë nuk e merr atë.

Pas