Aktualitet

Shembet ura në Darzezë, bie në lumë kamioni, plagoset shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:35 - 03/06/21 |
Opi Nion

Mëngjesin e sotëm është shembur Ura në Darëzezë të Fierit. Mësohet se ura ka rënë në momentin e kalimit të një mjeti të tonazhit të rëndë.

Ndërkohë bëhet me dije se për pasojë kamioni ka rënë në lumë, dhe si rjedhojë ka mbetur i plagosur shoferi.

Ura në Darëzezë të Fierit ishte prej kohësh e amortizuar dhe nuk ishte riparuar kështu që nuk ka arritur që të mbante peshë të madhe./Opinion.al

Pas