-U tha në Opinion

Shehaj/ Ka një grup të vulës që thonë: E dimë që  nuk fitojmë, ama prishim punë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:58 - 24/03/22 |
el ida

Deputeti Agron Shehaj ndërsa ka komentuar zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, tha se tashmë aty janë dy grupime. Një grup i vogël me 4-5 persona që mbajnë vulën edhe pse e dinë që nuk fitojnë, si dhe anëtarët e grupit parlamentar, të gatshëm për bisedime.

I ftuar në emisionin “Opinion”, Shehaj tha: “Aty janë krijuar dy grupime. Nëse më parë kishte anëtarë të grupit që mbështesnin Bashën, tani kemi një grup të vogël që është grupi i vulës, që thonë: “E dimë që nuk kemi për të fituar kurrë ama mund t’ju prishim punë”. Janë 4-5 vetë aty, dhe janë  një grup tjetër shumë më i madh,  anëtarët e grupit parlamentar që thonë, ne jemik të gatshëm , ku ka shumë më mundësi për të biseduar”./Opinion.al

Pas