InstaBIZ

“Selfie” që pajtoi Rita Orën dhe BeyonceBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:43 - 03/05/16 |
root

Rita Ora ka postuar një foto selfie me Beyonce në eventin, Met Gala 2016. Momenti miqësor vjen pasi Ora u bë objekt për fansat e Beyonces pasi ajo postoi një fotografi të saj me bikini me limonash në Snapchat, ditën kur u publikua albumi vizual i “mbretëreshës” Beyonce.

Rita ka postuar një foto në Snapchat ku shfaqet me Beyonce dhe ku shkruan “familje”. Në fakt labeli “Roc Nation”, i drejtuar nga Jay-Z e ka hedhur në gjyq Rita Orën për mospërmbushje të kontratës, kështu që edhe dixhitura e “familjes” në këtë rast duket të jetë paksa e ekzagjeruar.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas