InstaBIZ

Selfie i Valbona Selmllarit që habiti të gjithë, kujt i ngjan vajza e saj?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:42 - 08/10/18 |
b.f

Ndonëse kanë kaluar më shumë se 27 vite nga dita kur Valbona Selimllari u kurorëzuar si Missi i parë shqiptar, e nga ajo kohë dhe deri më sot për të nuk ka ndryshuar pothuaj asgjë.

Nuk dimë t’ju themi me siguri nëse Bona, siç e quajnë të gjithë, ka bërë pakt me djallin, kirurgët plastikë apo gjithçka është meritë e metabolizmit dhe geneve të mira, por mund të themi me plot bindje që ajo vazhdon të mbetet një nga gratë më të bukura të ekranit, edhe pas kaq shumë vitesh.

Prej vitesh ajo është bërë nënë e tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze, për të cilët është diskutuar gjatë në media, ndonëse Valbona është mundur t’i mbaj larg syrit të medias.

Por jo për shumë kohë, pas fotove në inagurimin e restorantit të Renato Mekollit, Valbona ka dalë hapur me fëmijët e saj.

Fillimisht me dy djemtë, e së fundmi edhe me Vivianën. Në foton e publikuar së fundmi, ato ngjajnë si dy pika uji dhe të gjithë komentuesit e kanë vënë në dukje këtë fakt. Nuk e dimë si u duket juve, por ne na la pa fjalë.

Pas