InstaBIZ

Dy moderatorët në lidhje,ja kush është çifti më i ri i showbiz-it shqiptar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:08 - 08/10/18 |
b.f

Prej disa kohësh përflitej se fituesi i edicionit të parë të “Masterchef Albania”, Alfio Rrotani dhe moderatorja e “InTv” Fatma Methasani, ishin të lidhur.

Por vetëm tani, dyshja simpatike ka vendosur që ta zyrtarizojnë lidhjen e tyre.

Ka qenë Alfio ai që ka publikuar një foto me Fatmën në Instagram, teksa të dy shfaqeshin shumë afër me njëri-tjetrin dhe mbanin gota me shampanjë në dorë.

“Po, po e po, lumturia është tek gjërat e vogla”, ka shkruar Alfio përbri kësaj fotoje, ku shumë njerëz kanë uruar çiftin në komente.

 

 

View this post on Instagram

 

po…po e po…lumturia esht ke gjerat e vogla!!!❤️

A post shared by ALFIO (@alfio_rrotani) on

 

Pas