InstaBIZ

Seldi e pranon hapur, zbulon çfarë ka ndodhur mes tij dhe Mimoza Shkodrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:53 - 17/09/18 |
b.f

Në spektaklin ‘Dance With Me’ është pjesëmarrës edhe këngëtari i njohur Seldi.

Seldi është bërë protagonistë i mediave rozë së fundmi për shkak të ndarjes së tij nga Mimoza Shkodra.

Por mesa duket lidhja mes tyre ka marrë fund dhe këtë e ka pranuar dhe vet Seldi.

I pyetur nga Alketa Vejsiu ai tha se gëzon respekt për familjen e Mimoza Shkodrës dhe për të, por ata nuk janë më bashkë. Seldi kështu ju ka dhënë fund thashethemeve për lidhjen mes tyre!/Opinion.al

Pas