InstaBIZ

Video/ Nipi i diktatorit del nga burgu, momenti i parë i takimit me vajzën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 17/09/18 |
b.f

Ermal Hoxha, nipi i ish diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu pas 4 vitesh. Ai u arrestua nga autoritetet shqiptare për laboratorin e drogës së Xibrakës.

Por mesa duket familja u bashku! Kështu thotë bashkëshortja e tij, Rezarta Shkurta e cila ka ndarë vetëm pak minuta më parë një video në Instagram. Në video shihen disa momente mes Ermalit dhe vajzës së tij Herës./Opinion.al

Pas