InstaBIZ

Sali Berisha feston 71 vjetorin: Ja kujt i detyrohet më shumë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:17 - 14/10/15 |
root

Ish-Kryeministri Sali Berisha feston sot 71 vjetorin e tij të lindjes. Në një status në rrjetin e tij të preferuar social Facebook, Berisha ka falenderuar të gjithë ata që i kanë qëndruar pranë në jetën e tij.. Për më shumë lexoni statusin e tij:

“Sot 71 vjet!

Të dashur miq, sapo mbusha 71 vjet, ose vitin e parë të vjeshtës time, stinës që unë kam dashur dhe dua më shumë!
Kjo ditë për mua është para së gjithash rasti më i bukur për të shprehur nga thellësitë e zemrës mirënjohjen më të madhe, admirimin më të pakufishëm për Lilin, fëmijët, nipërit, mbesat, të gjithë familjarët e mi, miqtë, të afërmit, bashkëpunëtorët e të gjithë këtyre viteve, dashuria, mirësia, sakrificat, mbështetja e të cilëve, janë sublimuar në energjinë, motivimin, frymëzimin e pashtershëm të çdo dite, jave, muaji e viti të jetës time! Të gjithëve me shpirt FALEMINDERIT! sb”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas