InstaBIZ

Rikthehet “zogu” më i mirë prej krejtëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:58 - 15/10/15 |
root

Tuna është shfaqur super seksi në këngën e saj të fundit, “Knocks me out”. Por gjatë xhirimeve të klipit, ajo ka realizuar edhe një set fotografik, ku duket shumë seksi. Këto bikini të kaltër i tregojnë më së miri format e saj fizik, kështu që ne po i lemë radhë pamjeve dhe aspak fjalëve.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas