InstaBIZ

Albërie Hadërgjonaj uron kolegët e “Dancing With the Stars”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:52 - 15/10/15 |
root

Konkurrentja e “Dance With Me”, Albërie Hadërgjonaj ka uruar kolegët e programit homolog “Dancing with the Stars”, që do të nis sot në Vizion Plus. Nëpërmjet një komenti në Facebook, Albëria iu uron kolegëve shumë suksese dhe fat. Mesa duket Albëria nuk i sheh aspak si rivalë, por si miq të mirë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas