InstaBIZ

Ronela Hajati, ndjek hap pas hapi lëvizjet e Young Zerkës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:15 - 14/10/15 |
root

Ata janë të lidhur por marrëdhënien e tyre, duan ta mbajnë larg mediave. Të dy ishin pjesë e një labeli “Max Production”, por me largimin e Ronela Hajatit nga kjo studio u largua edhe i dashuri i saj, Young Zerka. Ky i fundit është edhe konkurrent i Dancing With The Stars dhe sigurisht që Ronela ndjekë, çdo veprim të tij. Ja tek e shohim teksa komenton mbi foton që balerina shoqëruese e të dashurit të saj, ka postuar në rrjetet sociale. Young dhe Adela kujdes me fotot, se Ronela vëzhgon…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas