Sport

Sadiku nis aventurë të re në SpanjëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:21 - 18/07/22 |
Opi Nion

Armando Sadiku ka firmosur me skuadrën Cartagena, e cila militon në ligën e dytë spanjolle.

Sulmuesi i kombëtares ka nënshkruar një kontratë 1-vjeçare në këtë eksperiencë të radhës në Spanjë, ndërsa më parë ka luajtur dhe te Las Palmas, Malaga dhe Levante.

Pas