InstaBIZ

“Sa shpejt shkuan 5 vjet”, Vesa Luma uron me fjalët më të bukura të birin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:03 - 29/05/21 |
Opi Nion

Djali i Vesa Luma dhe Big Basta, feston sot ditëlindjen.Këngëtarja ka publikuar një foto të djalit të saj, Lian me tullumbace në duar, krahas së cilës i ka dedikuar mjaft fjalë emocionuese.

“Happy Bday. Gezuar jeta ime @lianxhari ! Sa shpejt shkuan 5 vjet ..ti vazhdon na ben krenar cdo sekond te jetes me karakterin tend luftarak,kujdesin e respektin ndaj nesh dhe shokeve tu ,e me shakat e tua ,e talentin qe ke ..qe na ben cdo sekond te jetes te lumtur e te bekuar qe te kemi! Te uroj ma te mirat e kesaj bote! Te me jetosh gjate sa malet me shendet lumturi e fat ne jete! Te duam me se shumti ne bote!”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Prej disa vitesh këngëtarja jeton larg Shqipërisë, në Australinë e largët, së bashku me Big Bastën dhe djalin e tyre, Lian, por pavarësisht kësasj ato janë mjaft aktivë dhe ndajnë shpesheherë me fansat momente nga përditshmëria./Opinion.al

Pas