Aktualitet

Rushaj: Numërimi do ketë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:14 - 26/04/21 |
el ida

Drejtuesi i fushatës së Partisë Demokratike Alfred Rushaj tha në një dalje për mediat se vazhdimi i numërimit do të sjellë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët.

“Sot pamë konkretisht se si 2 vende u rekuperuan, 2 mandate deputetësh. . Vazhdimi i numërimit do të ketë të tjera surpriza të pakëndshme për kundërshtarët. Ndaj jam këtu sot për t’u bërë thirrje komisionerëve: Mos tjetërsoni vullnetin e qytetarëve shqiptarë për ndryshim. Ata kanë votuar për ndryshimin, ata presin ndryshimin dhe ne do t’ju sjellim ndryshimin”, tha Rushaj.

Pas