Kronikë

Rrogozhinë/ Në gjendje të dehur, vetëplagoset me armë zjarri 30-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:07 - 26/04/21 |
Opi Nion

Një person është vetëplagosur mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë. Sipas njoftimit të policisë ngjarja ndodhi rreth orës 21:10, tekas është identifikuar i plagosuri. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A. H., 30 vjeç.

Dyshohet se personi ka qenë në gjendje të dehur dhe me armën e zjarrit është plagosur në këmbë. Ndërkohë që është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikur për jetën.

Rreth orës 21:10, në Rrogozhinë, A. H., 30 vjeç, dyshohet se në gjendje të dehur është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.”– konfirmon policia.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas