Kryesore

Mbyllet numërimi në bashkinë Mat, PS kryeson rezultatin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 26/04/21 |
el ida

Ka përfunduar numërimi në 50 qendrat e votimit të bashkisë së Matit në qarkun e Dibrës. Sipas të dhënave të bëra publike nga KQZ, Partia Socialiste ka kryesuar rezultatin me 7158 vota (50.24%), ndërkohë që PD numëron 6154 vota (43.21%) dhe LSI 423 vota (2.97%)./Opinion.al

 

Pas