InstaBIZ

Rudina Magjistari rrëfen veprimin e pazakontë para se të lindte vajzën!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:20 - 14/09/18 |
b.f

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të njohura dhe më të ndjekura në të gjithë vendin.

Së fundmi, moderatorja ka qenë duke folur me të ftuarit në studio, ku ka rrëfyer një histori paksa të habitshme gjatë momentit kur do të lindte vajzën e saj, Mian.

 

 

View this post on Instagram

 

Dite e re, fat i ri! Miremengjes! ? #rudina #rudinamagjistari

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Rudina tregoi se kur ka kuptuar që po i afrohet momenti i lindjes, ka kërkuar të shkojë në parukeri për të krehur flokët, e më pas me pamjen e kuruar t’i drejtohej spitalit. Nuk ndodh shpesh kjo me shtazënat në Shqipëri! /Opinion.al

 

Pas