InstaBIZ

Rozana dhe Adelina, celulit apo filtër i gabuar?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 02/05/16 |
root

Disa orë para spektaklit “Your Face Sounds Familiar”, këngëtaret Adelina Tahiri dhe Rozana Radi kanë postuar në rrjetet sociale, ku shfaqen të veshura me të bardha dhe të zhveshura në disa pjesë të trupit.

Pikërisht në pjesët e zbulura shohim që këngëtaret kanë probleme në lëkurën e tyre. Nuk e dimë nëse është celulit, apo filtri jo i duhur por ato nuk duken perfekte në këtë foto.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas