InstaBIZ

Kate Middletone në kopertinën e 100 vjetorit të “Vogue”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:56 - 02/05/16 |
root

Prestigjozja “Vogue” ka festuar 100 vjetorin e saj dhe për këtë numër special ka zgjedhur Dukeshën e Kembrihit, Kate Middletone.

Middletone është cilësuar gjithnjë si një grua me shumë stil dhe sharm, ndaj dhe revista e ka përzgjedhur në coverin e saj për muajin qershor.

Drejtori i imazhit Nicholas Cullinan, ka vendosur që nëna e dy fëmijëve të dalë, e qeshur, e lumtur, me shumë karakter, inteligjente dhe mbi të gjitha me shumë feminilitet”,

Stafi realizues ka dashur të nxjerrë në pah bukurinë e saj të brendshme.

3000

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas