-Shëndeti

Receta për heqje efikase të qimeveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:27 - 02/05/16 |
root

Përbërësit:

-Gëzhoja të thara të arrave

-Ujë

Përgatitja:

Lejini gëzhojat e arrave deri në momentin sa të shndërrohen në hi. Hirin e pwrftuar e shtoni në një enë, në të cilën do ta përzieni me pak ujë derisa  të fitoni një lloj paste. Duhet të prisni 12 orë para se ta përdorni këtë përzierje. Aplikojeni në zonat ku keni qimet e padëshiruara dhe lëreni të qëndrojë për rreth 30 minuta, e më pas e shpëlajeni me ujë të ngrohtë fytyrwn. Përsëriteni proccedurën tri herë në ditë gjatë tri ditëve dhe do të  vëreni rezultatet e para. /Kosova Sot

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas