InstaBIZ

Ronela & Luana festojnë ditëlindjen në një ditë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 03/09/15 |
root

Njëra është këngëtare ndërsa tjetra moderatore dhe këngëtare. Ju do thoni cfarë i bashkon Ronela Hajatin dhe Luana Vjollcën dhe ne iu themi se, asgjë më shumë se ditëlindja e tyre. Të dyja vajzat kanë festuar mbrëmë ditën e tyre të lindjes, pra i përkasin shenjës së Virgjëreshës. Luana e ka festuar këtë festë me motrat dhe nënën e saj, ndërsa Ronela ka preferuar të jetë më diskrete andaj nuk ka ndarë asnjë detaj nga festa e saj me ndjekësit në rrjetet sociale. Si shumë nga fansat e tyre edhe ne i urojmë vajzave të bëhen edhe 100 vjece.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas