InstaBIZ

Ronela Hajati e fiksuar pas këtij këngëtari!Po Yong Zerka do bëhet xheloz?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:23 - 13/10/18 |
b.f

Me vajzat në Romë dhe me siguri të shumtë janë fansat që kanë pyetur veten për arsyen e kësaj lëvizje të këngëtares së famshme Ronela Hajati.

Gjithçka është zbuluar dhe ka qenë vetë Ronela e cila me anë të postimeve në Instastory ka treguar dhe arsyen e vizitës në Itali.

Ronela ka marrë pjesë në një koncert të zhvilluar nga Maluma dhe si miliona femra në të gjithë botën edhe bukuroshja është fiksuar pas sensualitetit të yllit latin.

Dhe lind pyetja: Po Yong Zerka a do të jetë bërë paksa xhelozë për këtë ngjarje? Po ju si mendoni?/intv.al.

Pas