-Jetë dhe Stil

Pas syzeve ‘Gucci’ dhe makinës,Xhisielës i vjen tufa me trëndafila të kuq


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 13/10/18 |
b.f

Xhisiela Maloku është bërë kryefjala e mediave dhe ka tronidtur mbare opinionin publik me historinë e saj. Xhisiela mohoi të gjitha deklaratat që kishte bërë në polici se djali i deputetit socialist, Rexhepi, e kishte dhunuar fizikisht

Po ashtu ajo që u vu re ishte edhe jeta e saj luksoze, kjo për faktin se Xhisiela ka deklaruar që nuk punon dhe mamaja e saj po ashtu punonte në market.

Vetëm pak më parë ranë në sy syzet Gucci të 25 vjeçares që kushtonin 400 euro dhe makina e tipit ‘Peugeot’ e cila mund të kapte vlerën mbi 10 mijë euro.

Por së fundmi, Xhisiela ka publikur në Instagramin e saj një buqetë me 10 trëndafila të kuq që ka marrë. Kush të ketë qenë vallë dërguesi i kësaj tufe të bukur me lule?

Pas