Sport

Ronaldo “thyen” karantinën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:41 - 29/03/20 |
Opi Nion

Duket se për shkak të famës dhe popullaritetit, Christiano Ronaldo i ka lejuar vetes të thyejë një rregull të rëndësishëm të këtyre ditëve, karantinën.

Në media është shpërndarë një foto, teksa ylli portugez i futbollit shihet duke shëtitur me partneren e tij dhe fëmijët me karroca, në Portugali.

Duke perfituar nga dita me diell, çifti ka bërë një shëtitje në qytet, ndonëse shihen të distancuar dhe pa praninë e personave të tjerë./Opinion.al

Pas