Sport

Ronaldo flet për herë të parë pas akuzave për përdhunim: Kam gjithçka


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 23/10/18 |
el ida

Cristiano Ronaldo është akuzuar për përdhunimin e modeles amerikane, Kathryn Mayorga. Ai i ka dhënë fund heshtjes në një konferencë për shtyp ku dhe ka folur për këtë çështje.

“Unë e di që unë jam një shembull, jashtë dhe brenda fushës. Për këtë unë gjithmonë buzëqesh. Kam gjithçka, luaj në një ekip të shkëlqyer dhe unë kam një familje të mirë, jam një njeri i lumtur”, deklaroi portugezi.

Ai nuk shtoi asgjë tjetër në lidhje më çështjen në fjalë.

 

 

Pas