InstaBIZ

Sa kushton ora me 424 diamantë e Ronaldos që tërhoqi vëmendjen e medias


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:08 - 23/10/18 |
el ida

Cristiano Ronaldo doli përpara mediave ditën e hënë, në konferencën për shtyp përpara ndeshjes Manchester United-Juventus.

Futbollisti i Juventusit u paraqit me një orë me diamantë që tërhoqi vëmendjen e gazetarëve.

Ora e markës Jacob & Co, Caviar Torubillon ka plot 424 diamantë të bardhë dhe të kuq, të shpërndarë në të gjithë strukturën e saj.

Paraprakisht vlerësohet se kjo orë kushton rreth 2 milionë euro.

Pas