Life Style

Ronaldo dhe Georgina sërish prindër, në pritje të binjakëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:44 - 28/10/21 |
Opi Nion

Cristiano Ronaldo ka dhënë lajmin nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se e dashura e tij Georgina Rodriguez është shtatzënë me binjakë.

“Me kënaqësi ju njoftojmë se po presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri. Mezi presim t’ju takojmë”, shkruan Ronaldo në Instagram bashkëngjitur një fotoje të tijën me Georgina Rodriguez, ndërsa mban në dorë edhe ekografinë.

36-vjeçari, i cili ka shkruar historinë në futboll, është baba i 4 fëmijëve, një prej të cilëve me të dashurën e tij aktuale Georgina Rodriguez, e cila tashmë do të sjellë në jetë edhe dy fëmijë të tjerë.

 

Pas