InstaBIZ

Roberti dhe Renee të pandashëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:40 - 16/11/15 |
root

Muzikanti Robert Berisha njëkohësisht bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi, po komentohet gjatë në media për një vajzë tjetër jashtë martese.

Por ai e ka nisur ditën me vajzën e tij Renee dhe ka bërë edhe një selfie me të.

“Në orën 7 të mëngjesit me çikën tem në Gërmi”, shkruan Roberti mbi këtë foto.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas