Aktualitet

Europa, një minutë heshtje në nder të viktimave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 16/11/15 |
b.f

Në mënyrë të koordinuar në orën 12:00 është mbajtur një minutë heshtje në nder të viktimave në Paris dhe në një sërë kryeqytetesh europiane.  Mijëra qytetarë vendosën lule dhe qirinj në vendet ku u kryen sulmet tragjike në Paris.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas