Aktualitet

FOTO/ Si u arrestua në Belgjikë njeriu më i kërkuar në BotëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:57 - 16/11/15 |
b.f

BRUKSEL – Policia belge ka arrestuar Salah Abdeslam, të dyshuarin kryesor për koordinimin e sulmeve të së premtes në Paris. Përmes një superaksioni ai u kap në periferi të Molenbeek, i njohur si një pikë e nxehtë islamike në Bruksel.

Më herët, të dielën autoritetet franceze lëshuan urdhër-arresti ndërkombëtar për Abdeslam, duke thënë se ai është shumë i rrezikshëm dhe paralajmëruan publikun të bëjë kujdes.

arrest 8

 

arrest 9

 

arrestim 7

 

1030168265

arrestim 5

 

arrest 4

 

arrest 3

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas