Aktualitet

Kapet në Belgjikë “koka” e sulmit në Paris


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:26 - 16/11/15 |
b.f

BELGJIKE- Një nga të dyshuarit kryesore si organizator i sulmeve të së premtes në Paris, Salah Abdeslam, u ndalua në Bruksel sot. Ai ishte identifikuar dhe shpallur në kërkim prej të shtunës. Lexoni në linkun më poshtë kush është Salah Abdeslam.

Kush është i dyshuari kryesor i sulmeve terroriste në Paris?

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas