InstaBIZ

Rikthehen “Asgjë sikur dielli”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:03 - 25/09/15 |
root

Pas suksesit me këngën “Unë Të Dua Ty” të publikuar pak kohë më parë, grupi Asgjë Sikur Dielli kanë vendosur të sjellin një tjetër singëll nga albumi i tyre i 3-të “Disident”. Kësaj here kënga mban titullin “Adresa”, dhe sipas vetë liderit të grupit mësojmë se ajo është një ripërpunim i këngës së vjetër të kantautorit, Françesk Radi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas