InstaBIZ

Rihanna shtatzënë? Deklarata e këngëtares po ‘çmend’ rrjetin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:28 - 13/09/19 |
xhu lia

Kohët e fundit këngëtarja nga ishujt Barbados, Rihanna ka qenë mjaft e tërhequr nga muzika duke iu dedikuar biznesit të saj dhe lidhjes me partnerin e saj aktual, Hassan Jamel.

Mirëpo vetëm me një dalje televizive, Rihanna ka bërë sërish të flitet për të. Ajo ka qenë e ftuar në shfaqjen  “Essence Diamond Ball” ku mbajti edhe një fjalim, i cili ka ngritur shumë pikëpyetje.

E veshur tërësisht me të zeza dhe barkun disi të rrumbullakosur ajo u shpreh:

“Unë jam një grua me ngjyrë. Kam ardhur në jetë nga një grua me ngjyrë, e cila ka ardhur gjithashtu në jetë nga një grua me ngjyrë dhe unë do të lind një grua me ngjyrë. Kjo është ajo që jam. Gjithnjë i kam qëndruar besnike saj që besoj dhe personave që njoh dhe që respektoj,”-ka thënë këngëtarja.

Këto fjali të saj kanë mjaftuar që në rrjetet sociale ndjekësit dhe mediat e huaja të aludojnë se ajo është në pritje të ëmbël.

Megjithatë ende nuk dihet nëse kjo fjali e Rihannës i referohet të ardhmes apo ajo konfirmoi se është aktualisht duke pritur një vajzë.

Kujtojmë se në intervistën e saj pak muaj më parë ajo theksoi se lidhja me Hassan po shkonte shumë mirë dhe se ajo çfarë dëshironte më shumë në botë është të bëhej nënë.

Megjithatë ende nuk ka asnjë konfirmim apo mohim nga këngëtarja lidhur me këto lajmë që po qarkullojnë./Opinion.al/

Pas