InstaBIZ

Foto/Kylie Jenner dhe partneri i saj të ‘papërmbajtur’në setin për Playboy


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:17 - 13/09/19 |
xhu lia

Përmes një foto në rrjete sociale, vetëm pak ditë më parë personazhi i njohur Kylie Jenner paralajmëroi një set provokues nga Playboy së bashku me partnerin e saj Travis Scott.

Në fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale, Kylie nuk është dukur ndonjëherë më sensuale dhe provokuese se në këto imazhe.

Kylie dhe Travis shfaqen në momente intime me njëri-tjetrin, por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë trupi i Kyliet. Linjat e saj janë shfaqur më shpërthyese se kurrë në këtë set fotografik./Opinion.al/

Pas