InstaBIZ

Rihanna bën paralajmërimin për fansat. Së shpejti vjen kënga e re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:09 - 15/09/18 |
b.f

Miliona fansa në të gjithë botën dhe kjo falë zërit të saj plot ngjyra. Bëhet fjalë për Rihannan, e cila po i mungon shumë publikut në muzikë.

Pavarësisht mungesës, duket se këngëtarja i ka idetë e qarta.

Këto kohë na ka treguar se ka qenë shumë e fokusuar pas linjës së saj  “Savage X Fenty”. Fakt ky që i ka shtyrë shumë fansa ta pyesnin me komente  në Instagram se kur do ta prezantojë projektin e ri muzikor.

‘Jam duke bërë muzikë, njëkohësisht duke bërë edhe kozmetikë dhe film. Kur muzika është e gatshme, ju nuk duhet ta kërkoni, por prisni se ju vjen së shpejti’. është përgjigjur Rihanna në pyetjet e fansave .

Me siguri diva do të rikthehet fuqishëm! Me kaq shumë projekte sa ka treguar vështirë të ndodhë ndryshe.

Pas