-Jetë dhe Stil

Rezidenca 25 milion euro. Ja detajet përmes videos.


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:18 - 01/11/15 |
b.f

Behgjet Pacolli eshte nje nga biznesmenet me diskret. Megjithate per emisionin “Opinion” ai ka pranuar pak ore pasi u zgjodh President te tregoje ambjentet e rezidences se tij. Shikoni ne disa minuta si duket kjo rezidence dhe pamje te tjera ekskluzive nga brenda dhe jashte.

https://youtu.be/cISeQ5FrplY

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas