InstaBIZ

Rezarta Shkurta përkujton ditëlindjen e Enver HoxhësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:55 - 16/10/15 |
root

Diktatori Enver Hoxha ka lindu në 16 tetor dhe është përkujtuar nga nusja e nipit të Enver Hoxhës. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram, një mesazh të ndjerë. Ja se çfarë shkruan Rezi në postimin e saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas