-Jetë dhe Stil

Ja çfarë bën një burrë i dashuruar, të dërgon 1000 trëndafila


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 16/10/15 |
root

Në Uzbekistan kemi zbuluar një tjetër “Romeo”, i cili ka dërguar të dashurës së tij 1000 trëndafila, për të bërë për vete. Buqeta ka qenë aq e madhe sa nuk mbahej në duar dhe djaloshi i dashuruar, është detyruar ta coj atë me një karrotrec në vendin ku duhet ta shihte zonjusha. Buqeta i ka kushtuar atij 2400 paund dhe dyqanit të luleve i është dashur shumë ditë për ta përgatitur.

1,000 red and white roses

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas