-Jetë dhe Stil

Modelja e fitnessit me belin më të hollë në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:43 - 16/10/15 |
root

Maggie Russell është një nga modelet më të njohura dhe të famshme të fitnessit. 20 vjeçarja njihet si modelja me shpatullat më të mëdha dhe belin më të hollë në botë. Për të mbajtur këto linja, Maggie ushtrohet 2 herë në ditë në palestër dhe ka shumë vite që nuk konsumon fare karbohitrate. “Dieta ime është shumë strikte, unë ushtrohem katër orë çdo ditë në palestër dhe ushqimet i konsumojë në orar”, ka thënë Maggie për DailyMail.

The 20-year-old, pictured in May (left) and then October (right), is now at the end of her 'depletion week', which means she hasn't eaten any carbohydrates and she has exercised twice a day

Ms Russell, who regularly documents her training progress to her 14,000 Instagram followers, also tries to get at least eight hours of sleep each night

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas