Aktualitet

Regjistrohet termeti ne Shqiperi. Ja 4 lekundjet e minutave te fundit ne bote.


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:16 - 01/11/15 |
root

Termeti ne Shqiperi eshte regjistruar edhe nga qendra sizmike boterore. Sipas kesaj te fundit lekundjet jame ndjere edhe ne Maqedoni dhe Mal te ZI. lexues te Opinion njoftojne se lekundje te forta jane ndjere edhe ne Kosove. Dhe ne veri te Greqise. Konkretisht quteti i Janines. Paralel me termetet ne Shqiperi dy te tille kane rene edhe ne gjirin e San Franciskos ne SHBA.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas