InstaBIZ

Sozia e Di Caprios gjendet në Suedi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 01/11/15 |
root

Leonardo Di Caprio ka gjetur tashmë sozinë e tij. Ai është Konrad Annerud dhe jeton në Suedi. 21 vjecari është kamarier dhe shumë i famshëm në rrjetet sociale, në Instagram numëron 129 mijë ndjekës. Djaloshi është shprehur se ndihet krenarë, kur njerëzit dhe vecanërisht femrat i thonë shpesh, që ngjan me aktorin hollivudian.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas