Aktualitet

Rama: Pronarët e mediave ta harrojnë presionin ndaj Qeverisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:02 - 10/11/15 |
b.f

TIRANE-  Kryeministri Edi Rama është shprehur se pronarët e mediave duhet ta harrojnë presionin ndaj Qeverisë. “Nuk do të përfitojnë asgjë të pamerituar duke gjuajtur me baltë ndaj Qeverisë”, ka thënë Rama. Deklarata u bën kur u pyet nga gazetarët në konferencë me ambasadoren Romana Vlahutin. Rama dhe Vlahutin folën mbi progres-raportin e BE për Shqipërinë.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. JO MEDIAT POR GRATE E SHQIPERISE TY PEDERAST DO TE SHKATROJNE MBRETRINE FALLCO TENDEN …… E SHKATROVE POPULLIN DHE SHTETIN OOO SERB I PERBETUAR….

Pas