Aktualitet

Rama poston videon:Kush i thotë vetes gri, le ta mendojë njëherë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:57 - 18/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme një video-mesazh drejtuar elektoratit gri.

Nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në ‘Facebook’, Rama shkruan se “kush i thotë vetes gri e s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë”.

Në video, ndër të tjera kryeministri ka publikuar edhe mesazhin e kryesueses së listës së PS në Shkodër, Edona Bilali, e cila sqaron sipas saj, pse duhet votuar Partia Socialiste më 25 prill.

Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊
kush i thotë vetes gri e s’di për kë të votojë, le ta shikojë këtë njëherë dhe ta mendojë! Jo vetëm në Shkodër, po në krejt Shqipërinë🇦🇱
Ditë të mbarë

Pas