Kryesore

Rama mesazh qytetarëve: Kini besim, jemi në rrugën e duhur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:24 - 29/03/20 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me një mesazh për qytetarët. Përmes një postimi në rrjetet sociale, kryeministri u kërkon qytetarëve që të kenë besim duke shtuar se do të jemi krenarë se si do të dalim nga lufta kundër koronavirusit.

Në Shqipëri në 48 orët e fundit është rritur numri i viktimave si dhe i të infektuarve nga koronavirusi.

Rama në Facebook: 

MIRËMËNGJES😊

Kini besim, jemi në rrugën e duhur dhe nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar./ Opinion.al

Pas