Aktualitet

Rama kthehet me urgjencë, takim me Metën në Kryesi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 13/11/15 |
b.f

TIRANE- Ashtu si Opinion.al kishte raportuar Kryeministri Rama është kthyer mbrëmë nga vizita në Gjermani. Rama është kthyer me urgjencë pasi do të takojë Ilir Metën.

Aktualisht në Kryesinë e Kuvendit ka mbërritur kryetari Meta dhe pritet nga momenti në moment të shkojë Rama. Opinion.al do t’ju informojë në kohë reale për zhvillimet në Kryesi.

Rama vjen ne charter nga Gjermania

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas