Aktualitet

Rama kthehet me urgjencë nga Gjermania


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:15 - 12/11/15 |
b.f

Kryeministri Rama është kthyer sot në mbrëmje nga vizita që nisi paradite në një land të Gjermanisë. Burime ende të pakonfirmuara, thanë për Opinion.al se Rama i shoqeruar nga stafi i tij kanë mbërritur sot në mbrëmje në Rinas me një charter privat. Arsyeja mendohet të jetë një darkë takimi me Ilir Metën. Gjatë ditëve të fundit, veç takimeve zyrtare në zyrat e njëri- tjetrit, Rama dhe Meta pritet të takohen së shpejti.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas