InstaBIZ

Klaudia Pepa zyrtarisht balerinë e Amici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:25 - 12/11/15 |
root

“Zyrtarisht balerinë profesioniste e Amici di Maria De Filippi”, ky ka qenë lajmi i gëzueshëm që Klaudia Pepa ka zgjedhur ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Balerina shqiptare pas eksperiencës në talent­show “Amici”, ku u vlerësua dhe komentua pozitivisht nga profesionistët, tashmë është pjesë e balerinëve profesionistë të spektaklit.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas