Aktualitet

Ylli Manjani, votohet Ministër Drejtësie nga Parlamenti


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:52 - 12/11/15 |
b.f

Eshtë votuar nga parlamenti Ministri i ri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Deputetet kane votuar me 81 vota pro dhe 27 kundër, dekretin e Presidentit për Ministrin e ri të Drejtësisë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas