Aktualitet

Ja qytetet ku dyshohet se janë fshehur autorët e vrasjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:59 - 13/11/15 |
b.f

TIRANE- Policia bën të ditur se për autorët e vrasjes së Linzës, po kërkohet në 3 qytete. Në Tiranë, Durrës dhe Laç.

Janë angazhuar 200 forca policie në këtë aksion, ndërkohë që  dy ditë pas ngjarjeve u arrit të vihej në pranga i pari prej personave të dyshuar, Mirsad Kuçana, ish-efektiv i policisë së Shtetit.

Nuk dihen ende rrethanat se si është larguar Kuçana nga policia dhe lidhja e tij me Ervis Martinaj i cili dyshohet se e vrau Enton Nikajn.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas